Ziņojums Nr. 6828

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.05.08 16:05
GPS koordinātes: 24.66599, 57.10262 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sena vieta, kur PSRS laikos mesti atkritumi. Cilvēki mūsdienās met klāt atkritumus- stikli, dzelži, plastmasa. Atkritumi atrodami vismaz 50m garumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.