Ziņojums Nr. 6827

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.08 16:05
GPS koordinātes: 24.11546, 57.04527 +/- 1.5m
Apstiprināts: 2020.05.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Использованные покрышки в лесу. С прошлого раза были убраны все покрышки от легковых автомобилей, но остались 2 штуки от грузовых авто.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.