Ziņojums Nr. 6816

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielvārdes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.08 08:05
GPS koordinātes: 24.86109, 56.70585 +/- 9.1019m
Apstiprināts: 2020.05.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu atbraukt un savākt atkritumus un, ja iespējams novietot atkritumu konteineru, jo šeit nav.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai -Lielvārdes novada pašvaldībai.