Ziņojums Nr. 6809

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.07 17:05
GPS koordinātes: 24.16831, 56.90249 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.05.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stāv miskaste ilgu laiku. Kāpu zonā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.