Ziņojums Nr. 6808

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.07 16:05
GPS koordinātes: 24.09252, 56.91673 +/- 6.0753m
Apstiprināts: 2020.05.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, Rīgā, Bērzupes ielas 9 pagalmā ar skatu uz Bērzupes ielas 13 namu ilglaicīgi tiek uzglabātas riepas. Vai tas ir atļauts un kas notiks situācijā, ka kāds tās aizdedzinās? Tad būs jāevakuē 90 dzīvokļu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Bērzupes ielā 13 visi iedzīvotāji?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.