Ziņojums Nr. 6786

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.06 08:05
GPS koordinātes: 24.13123, 56.96012 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Brīvības Miera ielas stūris, putekļu laukums/ būvlaukums jau vairākus gadus, kas kad ir vējš putekļus nēsā pa visu krustojumu un paceļ lidz 6 st. Tas nav normālu pilsētas centrā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.