Ziņojums Nr. 6785

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.05.06 08:05
GPS koordinātes: 25.77668, 56.72629 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā krūmos, ceļa malā jau vairākus gadus izgāzti atkritumi maisos. Maisi šobrīd jau saplēsti un akritumi izkaisīti pa meža teritoriju 30m rādiusā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.