Ziņojums Nr. 6768

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.05 10:05
GPS koordinātes: 23.98079, 56.96982 +/- 3.7900m
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

строительный мусор выкинули какието свиньи!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Babītes novada pašvaldībai.