Ziņojums Nr. 6761

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.05 06:05
GPS koordinātes: 23.6019, 56.95881 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Lūdzu pieņemt mērus pret garāža īpašnieka kas atrodas Jūrmala, Skolas iela 53, ar garāža NR: 10a.Ipašniekam bij nodedzis jumts, un pēc ugunsgrēka īpašnieks iztīrījuši savu garāžu. Un aiz sienas uztaisīja atkritumu kaudze. Un tagad kas dzīvo Slocene un no savam mājām brauc uz Kauguriem , viņi tajā kaudze met atkritumus. Liels lūgums palīdziet . Paldies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.