Ziņojums Nr. 6752

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.04 17:05
GPS koordinātes: 23.64441, 56.93909
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Komantāri skarbi. Gājām 1.maijā (ļoti silta diena) suņus peldināt, un šī makšķernieku izveidotā vieta bija aizņemta. Jāteic gan, ka noliktas bija divas mašīnas un tur šajā vietā tiešām bija vismaz 6 cilvēki un vēl bērni. Policijai nežēlojāmies jo nu mazums.. bet pēc tādas miskastes nožēlojam ļoti. Tur negājām, iebridām suņus nopeldināt ne tik tuvu apdzīvotā vietā, bet to vietu tā pat redzam. šodien (04.05) eju atkal vest lielo suni peldināt, mazais kompānijā.. un te šis briesmīgais skats!! Biju pati šokā, jo cerēju ka savāks (blakus Jaunie Slokas kapi)...vot te, skaisti tā kompānija noignorējot visus covid ierobežojumus atpūtās! Ļoti nožèlojam, ka policiju neizsaucām.. un te visu laiku kāds copèja, bet tādu miskasti redzu pirmo reizi..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.