Ziņojums Nr. 6746

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.05.04 14:05
GPS koordinātes: 24.59769, 57.01291 +/- 1.4m
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztas riepas mežā. Klaji bezkaunīgi atkritumu izgāšanai tiek izmantots meža ceļš no Mālpils šosejas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.