Ziņojums Nr. 6733

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.04 10:05
GPS koordinātes: 22.91041, 56.99084 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ķimikāliju kannas laukmala. Nesen miglots rapša lauks.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Tukuma novada pašvaldībai.