Ziņojums Nr. 6695

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.03 10:05
GPS koordinātes: 24.61214, 56.8096
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

2 dienas pēc degšanas izgāztuves/servisa teritorijā, apkārtējā vidē mētājas nesavāktās riepas. Pie Pārogres dzelzceļa stacijas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.