Ziņojums Nr. 6684

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.02 15:05
GPS koordinātes: 23.78568, 56.63159 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Cīruļu ielas nomales abās pusēs piemētātas ar sadzīves atkritumiem un alkahola pudelēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jelgavas novada pašvaldībai.