Ziņojums Nr. 6675

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.02 10:05
GPS koordinātes: 24.2018, 57.05741 +/- 4.6956m
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas riepas un citi atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.