Ziņojums Nr. 6667

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.02 06:05
GPS koordinātes: 24.12982, 56.91325 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas, apdraud satiksmes drošību, jo tiek ripinātas ārā uz Brunavas ielu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.