Ziņojums Nr. 6666

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.01 18:05
GPS koordinātes: 24.12547, 56.92431 +/- 6.8103m
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mani iepriekš salasīt ir atkritumi nav savākti jau trīs nedēļas. Tā vietā, lai tos savāktu, tie bija izvadīti. Šobrīd šeit atrodas ap 2m2 salasītie atkritumi. lūdzu sakopt šo vietu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.