Ziņojums Nr. 6651

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.05.01 13:05
GPS koordinātes: 24.03024, 56.83361 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

visa ceļa mala līdz Tīrainei ... Stūnīši un Gaismas netīrākas ceļa malas pierīgā nav redzētas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Olaines novada pašvaldībai.