Ziņojums Nr. 6639

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.05.01 11:05
GPS koordinātes: 24.16434, 56.86024 +/- 7.9550m
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.