Ziņojums Nr. 6630

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.05.01 10:05
GPS koordinātes: 24.17791, 56.96289 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.05.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nav atbraukuši arborist I, nav pārbaudīts vītols, suņiem nav zīmes, lai saimnieki savāc sūdus, atkritumi nav savākti.. Ar cieņu, Kārlis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.