Ziņojums Nr. 6621

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.04.30 18:04
GPS koordinātes: 22.62379, 57.34771 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.05.07
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie sasmakas ezera smird nenormāli pēc līkiem , tas no zivju pārstrādes uzņēmuma

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

30.04.2020. veikta pārbaude un sastādīts smaku protokols.