Ziņojums Nr. 6616

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.30 15:04
GPS koordinātes: 24.07345, 56.92685 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.05.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nedēļu (vai vairāk) veci atkritumi, rūpīgu talcinieku vākti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.