Ziņojums Nr. 6601

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.30 08:04
GPS koordinātes: 24.1319, 56.91505 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.04.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lielā daudzumā azbestu saturoši atkritumi. Pretī Bauskas ielas 133.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.