Ziņojums Nr. 6600

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.30 07:04
GPS koordinātes: 24.00195, 56.9511 +/- 7.7750m
Apstiprināts: 2020.04.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Akāciju iela 2, Ríga pretī koku audze tur tiek izmesti atkritumi-riepas, stikli, nelielā daudzumā celtniecíbas pārpalikumi un sadzīves atkritumi. Skat. Foto.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.