Ziņojums Nr. 6599

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.04.30 05:04
GPS koordinātes: 23.60556, 56.65571 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.04.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa P98 ceļa malā esošais meža ceļa gals regulāri tiek piemēslots ar dažādiem sadzīves, servisa un citiem atkritumiem:(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.