Ziņojums Nr. 6594

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.29 15:04
GPS koordinātes: 24.11355, 56.90408 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.04.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ziepniekkalnā, Rīgā, Mālu ielas turpinājums pamestajos dārziņos. Pašvaldība neko nedara, lai ierobežotu šajā rajonā izgāztuvi, kas ir visur

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.