Ziņojums Nr. 6586

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jēkabpils pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.29 10:04
GPS koordinātes: 25.89889, 56.50718 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

no līdzās esošajiem dārziņiem tiek veidota viena milzu izgāztuve pašā ielas malā. dārziņos tiek dedzinātas riepas un plastmasa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Jēkabpils pilsētas pašvaldībai.