Ziņojums Nr. 6585

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.04.29 07:04
GPS koordinātes: 27.30844, 57.00849 +/- 2.7m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Divi dīķi ar plastmasas pudelēm.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.