Ziņojums Nr. 6582

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.04.29 06:04
GPS koordinātes: 24.24126, 56.98072 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jugla 2, cełš no Murjāńu ielas aiz rindu majaam! Varbuut kaads. kursh par alsaniekoahanu sanjem algu pakustinaas savas kaajas. lai reageetu! nav veerc Jums SOS' ot, ja taapaat nekas nenotiek! Šik ir jau otraa reize!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - "Rīgas meži"