Ziņojums Nr. 6574

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.04.28 16:04
GPS koordinātes: 24.00245, 57.01756 +/- 4.7643m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz Lielās ielas pie Buļļupes atkritumu kaudze

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.