Ziņojums Nr. 6570

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krustpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.28 15:04
GPS koordinātes: 25.88002, 56.60509 +/- 4.7587m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds savācis vairāk kā 20 maisos atkritumus, kuri izmētāti pa ceļamalu. Maisi atrodas visa ceļa garumā. Maisos pudeles, pa zemi insulīna šļirces un daudz plastmasas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Krustpils novada pašvaldībai.