Ziņojums Nr. 6563

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krustpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.28 13:04
GPS koordinātes: 25.86308, 56.61082 +/- 4.6184m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi: stikli,skaidas, šīferis, plastmasas iepakojumi, alumīnija bundžas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Krustpils novada pašvaldībai.