Ziņojums Nr. 6561

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.04.28 12:04
GPS koordinātes: 24.14372, 57.062 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

stikli plastmasas, visa teritorija ir jasakopj

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.