Ziņojums Nr. 6558

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.28 12:04
GPS koordinātes: 24.05935, 56.9471
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu maisi jau mēnesi mētājas pie Vīlipa ielas 8. nama. Saulē tie sāk sadalīties un putni izvanda to saturu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.