Ziņojums Nr. 6544

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.28 09:04
GPS koordinātes: 24.19103, 56.98446
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Šausmīgas lietas kas notiek Rīgas centra pievārtē. Nepartraukti sūtīta jums informācija, bet nekādu risinājumu. Policija rausta plecus ka neko nevaram palīdzēt. Blakus sakārtota teritorija regulāri piemēslota. Lūdzu rīkojaties

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.