Ziņojums Nr. 6543

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.28 09:04
GPS koordinātes: 25.55146, 56.79506 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilns mežs ar plastmasu un citiem atkritumuem. Vairaki desmiti kvadratmetru

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Ogres novada pašvaldībai.