Ziņojums Nr. 6542

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.04.28 08:04
GPS koordinātes: 22.79092, 57.03315 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.04.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.04.29
Atrisināts: 2020.04.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kandavas nov. Kandava, Jelgavas iela 1 katlumājas skurstenis . Abavas ielejā ,Zemītes ielas apkārtnē regulāri ož pēc piedūmota gaisa,plastmasas izdegumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude un pieprasīts paskaidrojums no uzņēmuma, kas apsaimnieko katlu māju.