Ziņojums Nr. 6532

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.27 10:04
GPS koordinātes: 25.42989, 57.51879 +/- 4.7774m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aiz zaao, ceļš kur brauc uz katlu māju. Izmestas riepas, veci tv, saplēsti trauki, stikla pudeles

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Beverīnas novada pašvaldībai.