Ziņojums Nr. 6531

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.27 10:04
GPS koordinātes: 24.15487, 56.9797 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.04.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai tad ir ok, ka nojaucot ēku, zem tās esošo smilts pamatni/ grunti izrok un atber vietā nojaucamās ēkas būvgružas?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.