Ziņojums Nr. 6528

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.27 07:04
GPS koordinātes: 23.63178, 56.95737 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.04.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.02
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā pie Talsu šosejas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta