Ziņojums Nr. 6516

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.04.26 16:04
GPS koordinātes: 24.7514, 56.81199 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Joprojām no fermas kanalizācijas grāvī, pec tam Rankas upē, pēc tam Ogres upē un Daugavā plūst vircūdens. Jau vismaz 17 gadus, smird pa gabalu, visiem vairākkart ziņots, nekas nav mainījies. Vietējie vides inspektori uzpirkti vai likumi bezzobaini?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.