Ziņojums Nr. 6515

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.04.26 16:04
GPS koordinātes: 24.42466, 57.29275 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit regulāri tiek izgāzti atkritumi. Būtu nepieciešams uzstādīt barjeru uz piebraucamā ceļa, lai nevar tikt ar mašīnām. Šādu atkritumu daudzumu nav iespējams atnest bez mašīnas. Ja tiek organizēta šo atkritumu aizvākšana, labprāt piedalītos. Kontakttālrunis 20208674. Evija

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.