Ziņojums Nr. 6514

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.04.26 16:04
GPS koordinātes: 24.4252, 57.29268 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šai vietā tikuši izgāzti būvgruži, regulāri tiek izmesti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.