Ziņojums Nr. 6502

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.04.26 14:04
GPS koordinātes: 23.91119, 56.97798 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.04.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nodegusi koka būdiņa šobrīd pārvērtusies par vietējo izgāztuvi pie Lielupes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – "Rīgas meži"