Ziņojums Nr. 6499

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.26 14:04
GPS koordinātes: 24.13542, 56.92607 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzeloņdrātis uz zemes. Starplapām pat nevar pamanīt. Uzmanīgi esiet!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.