Ziņojums Nr. 6495

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.26 13:04
GPS koordinātes: 24.61369, 56.80991 +/- 17.847m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Autoserviss. Uzglabā ārā daudz vecu riepu, kuras nokļūst ārpus teritorijas un piesārņo arī apkārtējo vidi. Pēdējā laikā teritorijā bieži kaut ko dedzina. Teritorijā vecu auto izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.