Ziņojums Nr. 6493

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.26 13:04
GPS koordinātes: 24.05255, 56.94008 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.04.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

gandrīz pretī Zasulauka(uz Kalnciema tilta pusi) stacijai pāri sliedēm atrodas liela mēslu kaudze. plastmasas pudeles un citi sūdi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.