Ziņojums Nr. 6477

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.26 10:04
GPS koordinātes: 24.18297, 56.95481 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2020.04.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kaudzes diezgan plašā laukumā pie Sadales tīklu būdas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.