Ziņojums Nr. 6472

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.04.26 09:04
GPS koordinātes: 24.44654, 56.94039 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nobrauktās riepas; meža ceļš pretējā pusē Gaidu ciematam.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.