Ziņojums Nr. 6471

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.04.26 09:04
GPS koordinātes: 23.17784, 57.01375 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.04.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Noprotu, ka agrāk bijusi moto trase, bet vai nav laiks aizvākt riepas, kas mētājās pļavā?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.